Ana sayfa

Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd.

C Vitamini (Askorbik Asit) lideri ve profesyonel tedarikçisi olan Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd., Ar-Ge, Satış, Dağıtım ve vitamin uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Gelişmiş ekipmanlara ve güçlü teknik gücümüze dayanarak mükemmel kalitede Vitamin C tedarikine odaklanıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda GMP, ISO, KOSHER, HALAL sertifikaları da mevcuttur. Ürünlerimiz USP, BP, EP, FCC vb. Standartlarına uygundur ve eczanelerde, gıdalarda, kozmetiklerde ve yemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Pek çok uluslu ilaç şirketi iyi bir üne sahip oldu ve bizimle iş konuşmaya geldi. İyi kalite ve itibar için, C Vitamini Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Avustralya, Orta Doğu ve Latin Amerika'ya sattı.

“Müşterilere eşdeğer yenilikçi çözümler sunmak, pazar bilgilerini paylaşmak ve müşterilerin değer yaratmalarına yardımcı olmak” görevimizdir. Vizyonumuz "küresel bir güvenilir Vitamin çözümü tedarikçisi olmak" tır.

Ve temel kültürümüz "Tutku, Yenilik, Dürüstlük, Şükran ve topluma geri vermek" dir.

Shanghai Runkey, dünyadaki Vitaminler için gerçekten en iyi seçim ve ortaktır. İstikrarlı tedarik kabiliyetimiz, mükemmel kalite ve profesyonel hizmetimizin size mükemmel bir satın alma deneyimi sunacağından eminim.

Siz ve değerli şirketinizle uzun süre çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : RUNKEY

No. Çalışanları : 100~120

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2016 Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd kuruldu ve çoğunlukla C Vitamini ürünleriyle ilgileniyor.

2018 3 yıllık gelişimden sonra, Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd, güçlü bir satış ağı kurar ve satış hacmi 1.000.000 USD'den fazladır.

Firma Servisi

Kalite güvencesi:

Sıkı kalite yönetimi hammaddeden başlar. Her çeşit hammadde, depolamadan önce kesinlikle test edilecektir. Temiz üretim atölyesi ve profesyonel üretim operatörleri, kalitenin temelidir. Son ürünlerin sıkı testleri, pazara girecek garantidir.

Güvenli ulaşım:

Güvenli Ulaşım ve iyi paketler profesyonel hizmetlerimizin parçalarıdır. Genellikle malları yurtiçi teslim etmek için en iyi lojistik şirketi ile işbirliği yaparız. Ve deniz teslimatında, denizde güvenli ulaşımın sağlanması için ürünlerimizi genellikle paletlere koyarız.

Yüksek Kaliteli Hizmetler:

Hizmetlerimizin hedefi işimizde kolaylık sağlamaktır. Müşterilerimiz Tanrı'mızdır ve her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetlerimizin iyi bir iş tecrübesine sahip olacağına inanıyorum.

Şirket takım

Satış ekibi

Satış ekibimiz küçük ama profesyonel. Tüm satış ekibimiz yaklaşık 10 yıldır kimyasal deneyimler bakımından zengindir. Müşterilerimiz için aynı tutku, coşku ve özveri ile en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba gösterebiliriz. ve satış direktörümüz Abbott, Novartis gibi bazı çok uluslu ilaç şirketleri için uzun yıllara dayanan hizmet deneyimlerine sahiptir.

Satış Direktörü: Terry Zhang E-posta: terry@runkeybio.com Tel: +86 13524351019

Finans Direktörü : Bayan Liu E-posta: Miya@runkeybio.com Tel: +0086 17317815515

İLETİŞİM

Adres: Oda 601, Bina 62, No. 221, Caiyun Yolu, Şangay, 201306, Çin

  • Tel:86-21-58070171
  • Faks:86-21-58070171
  • WorkTime:9:00-18:00
  • Mobile Site